O nas

Dobre stolarstwo to połączenie sztuki i rzemiosła

Nasz zespół to stolarze kreatywni, z głowami pełnymi dobrych pomysłów. Do tego odważnie wprowadzamy w życie niebanalne projekty, próbujemy niekonwencjonalnych rozwiązań, ale jeśli Klienci sobie tego życzą – tworzymy meble odpowiadające tradycyjnym gustom.

Jesteśmy elastyczni – potrafimy dostosować się do wymagań odbiorców. Jednocześnie można na nas liczyć w innych
kwestiach. To terminowość w działaniu, solidność i wysoka jakość naszych prac oraz uczciwość.

Meble na wymiar. My mamy doświadczenie.

Meble kuchenne, szafy przesuwne, meble do sypialni, meble biurowe – w naszej ofercie znajdziesz propozycje standardowych rozwiązań, możesz też powierzyć nam wykonanie mebli nietypowych. Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje i potrzeby osób, które zdecydują się na współpracę z nami. Tworzymy zabudowy wysokiej jakości z solidnych materiałów. W naszym salonie zainteresowane osoby otrzymają również projekt mebli oraz doradztwo. W zakresie stolarki meblowej mamy wieloletnie doświadczenie, którym chętnie się dzielimy. To procentuje: i my, i nasi Klienci możemy chwalić się udanymi realizacjami. Wypracowany przez lata sposób działania w wykonywaniu mebli na
wymiar przynosi dobre efekty. Zdobyte doświadczenie i talent do ciekawych aranżacji pomieszczeń pozwalają nam zaspokoić wymagania wszystkich naszych Klientów.