Meble
kuchenne

Nasze oferta

Meble kuchenne na wymiar – styl, jakość i wygoda

Meble do kuchni mają być przede wszystkim praktyczne, czyli z taką liczbą szafek, półek i szuflad, jak Klient sobie zaplanuje, z miejscem na zmywarkę czy kosz z przegródkami, ułatwiający segregowanie śmieci. Oprócz wygody ważny jest design – kolor frontów, materiał, z którego zostały wykonane blaty, styl i wielkość uchwytów. Całość powinna współgrać z płytkami na ścianach i podłodze oraz być dokładnie dopasowana do powierzchni, a także kształtu pomieszczenia. Wiemy, jakie meble kuchenne zawsze się sprawdzają – tworzone na wymiar, na potrzeby konkretnej kuchni.

Ergonomia i wygoda

Zabudowy kuchenne powinny dobrze wykorzystywać przestrzeń dostępną w pomieszczeniu, dlatego warto podjąć decyzję o zamówieniu mebli kuchennych na wymiar. W takim przypadku możliwe jest idealne ich dopasowanie do kształtu i wielkości kuchni. U nas meble kuchenne na zamówienie powstają jako rezultat współdziałania Klienta, projektanta i stolarza. W tym modelu współpracy projektant podpowiada rozwiązania, ale to Klient ostatecznie zadecyduje o rozmieszczeniu szafek, ich liczbie, wielkości i o tym, by zostało przewidziane miejsce na przykład na zmywarkę, kuchenkę mikrofalową czy codziennie używany mikser. W efekcie powstanie więc kuchnia zaprojektowana i wykonana z myślą o konkretnym pomieszczeniu i konkretnych użytkownikach.

By kuchnie stanowiły miejsca przyjazne, dbamy też o praktyczność zastosowanych rozwiązań, dlatego w zakładzie stolarskim „Meble na zamówienie” nie zapominamy o nowinkach technologicznych.

Wśród nich można wymienić:

  • podnośniki ułatwiające otwieranie szafek ku górze – rozwiązanie przeznaczone szczególnie do niskich szafek wiszących, wysokiej szafy oraz szafki nad lodówką,
  • wysuwane systemy narożne, wyciągi podblatowe – sposób na zagospodarowanie trudnych przestrzeni, ułatwiają dostęp do zawartości szafek,
  • systemy cargo (półki w formie koszów wysuwane na szynach) – sprawiają, że wszystkie potrzebne przedmioty są w zasięgu ręki, a jednocześnie schowane na co dzień,
  • szafki otwierane elektrycznie – wygodne zastosowanie nowoczesnych koncepcji,
  • gniazda elektryczne chowane w blatach – to rozwiązanie zapewniające wygodę i estetykę.

 

Takie koncepcje warto zastosować nie tylko w niewielkich, trudnych do zagospodarowania wnętrzach. Z doświadczenia naszego zakładu „Meble na wymiar” wynika, że doceniają je użytkownicy każdej kuchni.

Z nami stworzysz wymarzoną kuchnię

Na co dzień w naszej pracy dbamy również o to, by do produkcji mebli kuchennych na wymiar stosować materiały jak najlepszej jakości, dlatego współpracujemy ze sprawdzonymi i zaufanymi dostawcami.

Obserwujemy też najnowsze trendy w modzie kuchennej. Zależy nam bowiem na zadowoleniu Klientów, niezależnie od tego, jaki styl w urządzaniu wnętrz preferują. Nie boimy się nowych wyzwań, tworzenia mebli awangardowych, ekstrawaganckich, nowatorskich, ale w ofercie mamy też komplety w stylu tradycyjnym. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.