Meble
do sypialni

Nasze oferta

Sypialnia na wymiar. Wypoczynek i styl

Sypialnia – najbardziej intymne i osobiste pomieszczenie w całym domu. O jego aranżację dba się szczególnie: zarówno wtedy, gdy domownicy przebywają tu zwykle tylko podczas nocnego wypoczynku, jak i w sytuacjach, gdy pełni jeszcze kilka dodatkowych funkcji. Bywa bowiem, że urządzana jest tu również garderoba, a nawet minibiuro, dlatego oprócz wstawienia wygodnego łóżka i dopasowanych do niego stylem szafek nocnych warto zaplanować tu również pojemną szafę, toaletkę czy niewielkie biurko.

Meble do sypialni na wymiar: solidne, komfortowe i funkcjonalne

Nie zawsze skompletowanie tego typu mebli w jednym wybranym stylu i wielkości dopasowanej do dostępnej przestrzeni jest proste – zwłaszcza gdy domownicy chcą bazować na gotowych oferowanych w sklepach propozycjach. Nie ma z tym jednak problemu, gdy zapadnie decyzja o zamówieniu mebli na wymiar.

W takich realizacjach mamy duże doświadczenie. Nasze meble są solidne, komfortowe i funkcjonalne. Zależy nam, by trafiały w gusty osób, które decydują się na współpracę z nami. Każdą realizację poprzedzamy dokładnymi ustaleniami z Klientem, dotyczącymi wymagań zarówno jeśli chodzi o design i styl, w jakim ma być urządzona sypialnia, jak i funkcjonalność. Dbamy, by zaprojektowane i wykonane przez nas meble miały odpowiednie gabaryty, optymalnie wypełniały przestrzeń oraz zaspokajały potrzeby użytkowników, a także harmonijnie komponowały się z wnętrzem.

Wśród propozycji mebli do sypialni mamy między innymi:

  • Szafy do sypialni – proponujemy przede wszystkim szafy z drzwiami przesuwnymi. To rozwiązanie, dzięki któremu oszczędza się przestrzeń (nie trzeba na przykład planować miejsca, potrzebnego na otwarcie drzwi skrzydłowych). Wśród naszych realizacji są szafy przesuwne kilkudrzwiowe (liczba drzwi jest planowana zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta), rogowe (świetne do niewielkich pomieszczeń, gdzie ważne jest dobre zagospodarowanie każdego skrawka przestrzeni), wnękowe (tu wykorzystujemy nietypowy kształt pomieszczenia).
  • Komody – to, obok szafy, dodatkowy mebel do przechowywania potrzebnych rzeczy. Wolno stojące komody dopełniają aranżację danego pomieszczenia, a jednocześnie pomagają w utrzymaniu porządku.
  • Szafki nocne – niewielkie meble, nieocenione w czasie wypoczynku. Ich blat to miejsce na budzik, książkę, okulary czy leki, a szuflady dają nieco dodatkowej przestrzeni do przechowywania.
  • Półki wiszące – dobrze rozplanowane na ścianie są i ozdobą, i praktycznym miejscem na przykład na książki czy płyty CD.
  • Łóżka – mocna stabilna rama to podstawa tego mebla. My gwarantujemy, że będzie ona solidnie wykonana z dobrej jakości materiałów. A do tego – dokładnie zgodnie z wymaganiami użytkownika dotyczącymi wymiarów i designu. Do każdej ramy możemy też dopasować odpowiednią szufladę na pościel.
  • Toaletka – to mebel zajmujący niewiele miejsca, a zdecydowanie ułatwiający codzienne czynności związane z pielęgnacją twarzy i włosów oraz makijażem. W dobrze zaprojektowanej toaletce znajdzie się odpowiednia liczba półek do przechowywania kosmetyków i biżuterii.

 

Ważne jest, by w sypialni z pojemną szafą spełniającą funkcję garderoby zadbać o odpowiednio duże lustra. Dobrym rozwiązaniem jest wpasowanie ich w drzwi szafy. Jeśli jednak sypialnia jest przestronna, z powodzeniem lustro może być samodzielnym elementem zawieszonym na ścianie.

 

Zapraszamy do współpracy

W zakładzie stolarskim „Meble na zamówienie” dbamy, by nasze szafy, komody, łóżka były estetyczne i solidne. Przed każdą realizacją spotykamy się z Klientem w celu poznania jego oczekiwań i omówienia szczegółów współpracy. Mamy siedzibę w Białymstoku, ale realizujemy zlecenia z całej Polski. Zapraszamy.