Meble
biurowe

Nasze oferta

Biuro na miarę potrzeb

Estetyka i ergonomia – to dwie podstawowe kwestie, na które należy zwrócić uwagę, planując zakup mebli do biura. Jednak zagospodarowanie funkcjonalnej przestrzeni biurowej może być sporym wyzwaniem. Standardowe rozwiązania, dostępne w sklepach, często nie spełniają wszystkich oczekiwań i potrzeb każdego z pracowników. Dlatego w zakładzie stolarskim „Meble na zamówienie” proponujemy rozwiązania niestandardowe, dokładnie przemyślane i omówione z przyszłymi użytkownikami.

Meble na zamówienie do każdego biura

W naszej ofercie znajdują się między innymi:

  • biurka – jedno- lub wieloosobowe, z dodatkowymi szafkami lub bez,
  • stoły – niezbędne we wspólnych kuchniach czy salach konferencyjnych oraz w gabinetach przełożonych,
  • szafki – na artykuły biurowe czy prywatne rzeczy pracowników,
  • zamykane szafy na dokumenty,
  • otwarte półki – na dokumenty, które zawsze powinny być pod ręką,
  • lady do recepcji – by wystrój wnętrza wyglądał profesjonalnie.

 

Ustalamy wszystko dokładnie: wysokość biurek, wielkość ich blatów, liczbę szuflad przeznaczonych dla każdego z pracowników, charakterystyczne cechy każdej z zamawianych pozycji. Jeśli zachodzi taka potrzeba – doradzamy, które rozwiązania w danej sytuacji będą najbardziej korzystne. Co więcej, projektujemy system meblowy tak, by w przyszłości – gdy na przykład firma będzie się rozwijać i zatrudni kolejne osoby – łatwo było dostawić dodatkowe biurka czy szafki. Doradzamy też, jak ergonomicznie zaplanować przestrzeń, gdzie dobrze jest umiejscowić poszczególne meble tak, by pracujące przy nich osoby nie przeszkadzały sobie.

W zależności od potrzeb projektujemy:

  • meble tradycyjne (czyli nieprzymocowane na stałe do podłoża), które użytkownicy w każdej chwili mogą przestawić i przearanżować biurowe wnętrze,
  • jak i zabudowę stałą, czyli na przykład biurowe szafy z drzwiami przesuwnymi i biurka przymocowane do podłogi.

Dbamy też, by nasze meble były atrakcyjne wizualnie. Dlatego współpracujemy z wieloma zaufanymi dostawcami materiałów do produkcji mebli, a nasi architekci na bieżąco obserwują trendy wnętrzarskie. To Klient, w porozumieniu z projektantem, decyduje o strukturze i kolorze materiału, z którego zostaną wykonane meble, oraz o stylu, który będą reprezentować. Dzięki temu możemy zapewnić, że aranżacja biura z naszym zakładem stolarskim to meble tworzone na miarę potrzeb każdego użytkownika.


Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy otwarci na propozycje i potrzeby naszych Klientów i z chęcią rozszerzymy naszą ofertę. Do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie i z należytą uwagą.

Osoby zainteresowane poznaniem szczegółów oferty zapraszamy do umówienia się na rozmowę, na której przedstawimy nasze realizacje, wysłuchamy oczekiwań i ewentualnie umówimy się na wymierzenie biurowych pomieszczeń. Nasz zakład stolarski „Meble na zamówienie” mieści się w Białymstoku, jednak nie zamykamy się tylko na ten region. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień z całej Polski.