Karolczuk Wiesław

Realizacja zamówienia

Realizacja zamówienia wygląda u nas następująco:

Pomiar i doradztwo

Na pomiar mogą Państwo umówić się telefonicznie lub osobiście. Nasz projektant ma ze sobą próbki materiałów. Pomiar kuchni i większych zabudów, na terenie miasta Białystok jest bezpłatne, natomiast poza granicami miasta pomiar mebli kosztuje w zależności od oddalenia od miasta (płatne podczas pomiaru), które odliczamy od całkowitego kosztu mebli, jeśli zdecydują sie Państwo podpisać z nami umowę i zamówić meble.

Projekt komputerowy i wycena

Po pomiarze umawiamy sie na przedstawienie projektu komputerowego i wybranie kolorów, uchwytow, blatów oraz ustalenie wszystkich innych detali. Wtedy też podajemy cenę.

Podpisanie umowy

Po ustaleniu wszystkich szczegółów podpisujemy umowę i pobieramy zaliczkę w wysokości ok. 5%a nawet 50%(w zależności od mebli) całkowitej ceny mebli.

Montaż - realizacja zamówienia

Teraz to my przystępujemy do działania, czyli do realizacji zamówienia! Od czasu podpisania umowy do czasu montażu szafy z drzwiami suwanymi upływają 2-3 tygodnie. Natomiast na kuchnie trzeba zaczekać od 3 do 7 tygodni - okres tez różni się w zależności od materiału, z jakiego ma być wykonana kuchnia i od tego, czy będą tam jakieś elementy nietypowe, na dostarczenie których trzeba będzie poczekać dłużej.

Dane kontaktowe

Zakład stolarski Karolczuk Wiesław

ul. Rybacka 43
15-521 Białystok Zaścianki

Tel. kom.: 692-767-514
E-mail: biuro@stolarz-bialystok.pl